X
Chcete slevu 10 % na první nákup?
ANO
NE
🔥 DOPRAVA ZDARMA od 1 500 Kč !! 🚛🔥

Způsob platby a doprava

CENA ZBOŽÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY
 

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

  • bezhotovostně převodem na účet prodávajícího č. 319610142/0300 (kde jako variabilní symbol zadá číslo objednávky), vedený u společnosti Československá obchodní banka, a.s. (dále jen „účet prodávajícího“);
  • bezhotovostně prostřednictvím platebního systému GoPay(podrobnější informace o GoPay naleznete níže)
  • bezhotovostně platební kartou(Visa, MasterCard, Maestro, Visa elektron,).
  • v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce

CENA DOPRAVY

ZPŮSOB DOPRAVY CENA 
BALÍKOVNA 60 KČ
ČESKÁ POŠTA - BALÍK NA POŠTU 89 KČ
ČESKÁ POŠTA - BALÍK DO RUKY 101 KČ
Slovenská pošta 5 €
ZÁSILKOVNA CZ
89 KČ
ZÁSILKOVNA SK
5

PŘI NÁKUPU NAD 1500KČ / 60 € JE DOPRAVA ZDARMA.


ZÁKLADNÍ INFORMACE O GOPAY

GoPay je největším poskytovatelem online plateb českého původu a patří mezi největší poskytovatele online plateb v Česku a ve střední Evropě. Činnost GoPay je dozorována Českou národní bankou a GoPay je držitelem licence České národní banky pro vydávání elektronických peněz. Při nakládání s platebními údaji splňuje GoPay nejvyšší bezpečnostní standard kartových asociací PCI DSS.

JAK FUNGUJÍ PLATBY PŘES GOPAY PLATEBNÍ BRÁNU?

Platební brána GoPay nabízí rychlý, pohodlný a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám GoPay zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a GoPay s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací PCI DSS.

JAKÉ PLATEBNÍ METODY GOPAY NABÍZÍ?

GoPay nabízí všechny nejpoužívanější platební metody včetně online platby kartou nebo platby přes online bankovní tlačítka. Většina plateb probíhá online, takže jejich vyřízení je otázkou několika minut.